Możliwości dla młodzieży
Poznaj historie młodych ludzi, którzy zrealizowali ciekawe projekty w ramach programów Komisji Europejskiej Erasmus+ Młodzież i Europejski Korpus Solidarności.
Poznaj historie młodych ludzi, którzy zrealizowali ciekawe projekty w ramach programów Komisji Europejskiej Erasmus+ Młodzież i Europejski Korpus Solidarności.
Zapraszamy do lektury najnowszej publikacji z serii naukowej Wydawnictwa FRSE: „Szkolnictwo wyższe wobec studentów nietradycyjnych. Strategie uczelni w obszarze kształcenia dorosłych na przykładzie studiów podyplomowych”.
W serii tematycznej Wydawnictwa FRSE ukazała się publikacja podsumowująca osiągnięcia polskich uczelni realizujących program Erasmus+ w latach 2014–2020. Dostępna jest bezpłatnie w Czytelni FRSE.
W Czytelni FRSE jest już dostępna najnowsza publikacja podsumowująca konkurs eTwinning 2022 skierowany do nauczycieli, dyrektorów, bibliotekarzy oraz innych pracowników pedagogicznych przedszkoli i szkół.
“Kompetencje 4.0 jako czynniki ułatwiające realizację i zarządzanie projektami w programie Erasmus+ oraz sprzyjające ich trwałości w czasach pandemii COVID-19” to najnowsza propozycja Wydawnictwa FRSE autorstwa dr. Pawła Poszytka.
Chcesz skorzystać z unijnych funduszy edukacyjnych i młodzieżowych, ale nie wiesz od czego zacząć? Zapoznaj się z najnowszą publikacją Eurodesk Polska „Dla początkujących: Erasmus+ i Europejski Korpus Solidarności”.
Publikacja prezentuje projekty Europejskiego Korpusu Solidarności (EKS) – różnorodne tematycznie inicjatywy (np. społeczne, ekologiczne, cyfrowe), dzięki którym młodzi ludzie mogą wykorzystać swoją energię i swoje umiejętności w pracy na rzecz innych.
Kim są koordynatorzy projektów Erasmus+ Młodzież? Co sądzą na temat inicjatyw E+? Dowiesz się tego z raportu „Koordynatorzy w działaniu” podsumowującego wyniki badania w ramach sieci badawczej RAY.