Mobilność Fundusze Aktywność

Informacja europejska dla młodzieży

alexander-bracken-1391422-unsplash.jpg

Weź udział: Zostań ambasadorem 4EUFuture

Stań się głosem młodych Europejczyków i promuj Konferencję w sprawie przyszłości Europy. Twoje zadanie: zarażać entuzjazmem i proeuropejskim nastawieniem! więcej »

3e2920181844943f388de53060700442.png

Granty: Granty na organizację wydarzeń w ramach Europejskiego Spotkania Młodzieży (EYE 2021)

Dofinansowanie na organizację wydarzeń w siedzibie Parlamentu Europejskiego, w miasteczku młodzieżowym nieopodal Parlamentu oraz na platformie online w związku z Europejskim Spotkaniem Młodzieży. Konkurs przeznaczony je więcej »

alex-knight-v_8xUFwLpE4-unsplash.jpg

Międzynarodowa Nagroda MANGA

Interesujesz się sztuką i kulturą Japonii? W konkursie Ministerstwa Spraw Zagranicznych Japonii możesz wygrać podróż do kraju Kwitnącej Wiśni! więcej »

0daf7c8afdc162cc142255e401bd258d.jpg

Granty: Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich - Priorytet 1b: dotacje na wkład własny w projektach międzynarodowych

Wsparcie dla organizacji na pokrycie wymaganego wkładu własnego w projektach międzynarodowych. więcej »

riccardo-agostinelli-dztdRkHetJA-unsplash.jpg

Weź udział: Na staż do biura ESN

To może być przygoda życia! Podczas półrocznego stażu w największej organizacji studenckiej rozwiniesz swoje umiejętności i będziesz się świetnie bawić! więcej »

LOGO.png

Granty: Staże w Erasmus Student Network (ESN)

Erasmus Student Network (ESN), największa w Europie organizacja studencka, poszukuje stażystów którzy latem dołączyliby do ich międzynarodowego biura w Brukseli w Belgii. więcej »

Erasmus PL 2021 color.png

Granty: Akredytacja w programie Erasmus+

Certyfikat przyznany organizacjom i instytucjom gwarantujący realizację wysokiej jakości projektów w ramach programu Erasmus+  więcej »

mink-mingle-7D1ePzPIV88-unsplash.jpg

Weź udział: Wolontariat dla kreatywnych w Szwajcarii

Od sierpnia możesz stać się częścią niezwykłego miejsca. To szwajcarskie muzeum uwielbia eksperymenty! więcej »

Bulletin_EYE.jpg

Weź udział: Dzień Europy 2021

Zobacz, jakie atrakcje na Dzień Europy zaplanował Parlament Europejski i dołącz do wspólnego świętowania! więcej »

PL_twitter.jpg

Weź udział: Młodzież przejmuje Europę!

Podczas Europejskiego Tygodnia Młodzieży uwierzysz, że masz realny wpływ na otaczający Cię świat. Czekają na Ciebie inspirujące spotkania na temat wolontariatu, projektów młodzieżowych, a także duża d więcej »

chermiti-mohamed-EJDU6F1q2WU-unsplash.jpg

Weź udział: People & Planet, czyli 6 miesięcy w Portugalii

Prowadź warsztaty dla lokalnych mieszkańców, sadź drzewa, wspieraj starszych. To wszystko podczas wolontariatu w Santa Maria da Feira! więcej »

020A5166.jpg

Weź udział: Akademia (młodych) Liderów 2021

Jesteś społecznikiem? Chcesz zrealizować swój własny lokalny projekt? Fundacja Świętego Mikołaja zaprasza młode, kreatywne osoby do udziału w kolejnej edycji programu liderskiego. więcej »

DBase1-2.jpg

Weź udział: Europejski Korpus Solidarności: dzień informacyjny

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nowych możliwościach, które od 2021 roku oferuje program EKS – zarejestruj się na bezpłatne webinarium! więcej »

JR_L-1479[1].jpg

Weź udział: Artystyczny wolontariat w Polsce

Nie masz planów na wakacje? Pomóż podczas niezwykłego festiwalu Wertep, organizowanego na Podlasiu! więcej »

_20200915_145841.JPG

Eurodesk Polska zaprasza do sieci

Krajowe Biuro Eurodesk Polska poszukuje organizacji, instytucji i placówek zainteresowanych przystąpieniem do Eurodesku. Przed zakończeniem rekrutacji odbędzie się webinarium na temat zasad w więcej »

achievement-3468104_1280.jpg

Europejski Korpus Solidarności: ważne daty

Planujesz zorganizować w swojej organizacji ciekawy projekt dla międzynarodowych wolontariuszy? A może myślisz o Projektach Solidarności? Przygotowaliśmy ściągę z terminami! więcej »

annika-gordon-DPW3OKMxPN0-unsplash.jpg

Weź udział: Webinarium o ubóstwie menstruacyjnym

W 2020 roku z zakupu podpasek na rzecz innych produktów musiało zrezygnować aż 39% Polek. Dowiedz się więcej, jak możesz walczyć z nierównościami współczesnego świata! więcej »

ks2.jpeg

Granty: Korpus Solidarności

Interesuje Cię coś trwalszego niż akcyjne działanie? Zostań wolontariuszem i dołącz do programu, który promuje wolontariat długoterminowy. Dla wszystkich zainteresowanych w wieku 15-65 lat! więcej »

nick-morrison-FHnnjk1Yj7Y-unsplash.jpg

Mistrz vs. Uczeń

Chcesz sprawdzić się w tłumaczeniach i ciekawi Cię świat rosyjskiej literatury? Twój przekład ocenią mistrzowie tej dziedziny, a Ty dowiesz się, czy idziesz w dobrym kierunku! więcej »

IMG_5789 (1).jpg

Zaproś wolontariusza na warsztaty

Chcesz przybliżyć swoim podopiecznym kawałek Europy? Bezpłatne warsztaty z międzynarodowym wolontariuszem to świetny sposób, żeby uatrakcyjnić zajęcia z dziećmi lub młodzieżą!  więcej »

daria-pimkina-rtg1Epz2wtI-unsplash.jpg

Weź udział: Konferencja na rzecz ochrony praw dzieci i młodzieży

Europe@DJHT to aż trzy dni wydarzeń skierowanych do osób pracujących z młodzieżą. Bezpłatnych i po angielsku! więcej »

Citizens-platform.jpg

Opowiedz, w jakiej Europie chcesz żyć

Walcz na rzecz klimatu, demokracji czy transformacji cyfrowej, nie ruszając się sprzed komputera. Umożliwi Ci to nowa platforma Konferencji w sprawie przyszłości Europy. więcej »

ll.PNG

Rusza nowa strona FRSE

Intuicyjna nawigacja, zintegrowana baza wiedzy, a co najważniejsze – wszystkie programy Fundacji w jednym miejscu. Oto nowa odsłona portalu FRSE! więcej »

na-www.jpg

Nowy, zielony Europejski Korpus Solidarności

Tysiące przyszłych wolontariuszy z całej Europy mają co świętować! Wystartowała nowa edycja Europejskiego Korpusu Solidarności na lata 2021-2027, a jej budżet wynosi ponad miliard euro. więcej »

elcarito-cdRtOUYKtw0-unsplash.jpg

Weź udział: Pracuj z dziećmi w Bilbao

Czy wiesz, że Ty też możesz zmienić czyjeś życie na lepsze? Na wolontariacie zainspirujesz młodych ludzi z Hiszpanii i udowodnisz im, że mogą wszystko! więcej »

eddie-kopp-0CqbanG244c-unsplash.jpg

Weź udział: Działaj z młodzieżą w Gruzji!

Jesteś naturalnym animatorem społeczności? Nie straszna Ci kreatywność, lubisz prowadzenie zajęć i warsztatów dla dzieci i młodzieży, a do tego uwielbiasz chaczapuri? Mamy coś dla Ciebie! więcej »

TTM_EurodeskWEB.JPG

Eurodesk Awards 2021: znowu zwycięstwo!

Gdy w zeszłym roku polski projekt zdobył nagrodę w konkursie Eurodesk Award, jego koordynatorka zapowiedziała, że za rok wraca na podium. I... udało się! Projekt EurodeskWEB pokonał prawie 40 innych projektów z całej Europy. więcej »

sls;s.PNG

Selfie+ 2021

Ruszył konkurs fotograficzny dla beneficjentów FRSE! To świetna okazja, żeby zaprezentować efekty swojej pracy. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody! więcej »

aaron-burden-NXt5PrOb_7U-unsplash.jpg

Kompas Kryzysowy

Czy wiesz, że aż 169 milionów ludzi na całym świecie potrzebuje pomocy humanitarnej? Strona, stworzona przez warszawskich licealistów, zbiera informacje o największych kryzysach i podpowiada, jak można pomóc. więcej »

leah-hetteberg-nZPQ3xt_8gM-unsplash.jpg

Weź udział: Twoja wielka portugalska przygoda

Czas oderwać się od ekranu komputera i ruszyć na spotkanie z prawdziwą przygodą! Czeka na Ciebie międzynarodowy obóz, na którym nie tylko odpoczniesz, ale i pomożesz lokalnej społeczności. więcej »

neonbrand-Ak5c5VTch5E-unsplash.jpg

Weź udział: Youth4Regions 2021

Opowiedz o tym, jak fundusze europejskie zmieniły Twoje otoczenie i wygraj szkolenie dziennikarskie w Brukseli. więcej »

christian-ferrer-aK5Dt6L6_hQ-unsplash.jpg

Weź udział: Promuj zrównoważony rozwój wśród młodzieży

Daj młodym ludziom to, na czym zależy im teraz najbardziej: wiedzę i narzędzia, które pozwolą im walczyć ze zmianami klimatu. więcej »

LOGO.png

Granty: Program Czuwamy! Pamiętamy!

Na wsparcie lokalnych inicjatyw w tej edycji Fundacja przeznaczy 200 tys. złotych. W tym roku program został objęty Patronatem Honorowym przez Instytut Pamięci Narodowej. więcej »

pexels-fauxels-3184419.jpg

Weź udział: Social Business Accelerator 2021

Liderze, zwiększ swój wpływ społeczny i skalę oddziaływania dzięki bezpłatnemu programowi mentoringowemu! więcej »

jeison-higuita-DEez1BPJW2c-unsplash.jpg

Weź udział: 6 projektów we Włoszech

Jeśli marzysz o wyjeździe na wolontariat, ale ciągle czekasz na ciekawą propozycję – mamy doskonałą wiadomość! Do wyboru kilka rocznych projektów w północnych Włoszech. więcej »

Logo.png

Granty: Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP

Konkurs Zainicjowany przez Małżonkę Prezydenta RP – Agatę Kornhauser-Dudę, został objęty Jej Honorowym Patronatem. więcej »

Youth.jpeg

Raport: Youth2030

W 2020 r. ponad 168 milionów uczniów przestało chodzić do szkół i rozpoczęło naukę zdalną. Najnowsza publikacja, wydana przez ONZ, podsumowuje wyzwania stojące przed młodzieżą i stan realizacji strategii młodzieżowej ONZ. więcej »

myriam-jessier-VCtI-0qlVgA-unsplash.jpg

Weź udział: Wyciśnij więcej z zajęć online

Spraw, by prowadzone przez Ciebie spotkania w sieci stały się jeszcze ciekawsze. Pomogą Ci w tym bezpłatne warsztaty! więcej »

convertkit-0yjwEMTLIh8-unsplash.jpg

Weź udział: Stypendium dziennikarskie od Google

Google News Initiative Fellowship to doskonały sposób na rozwijanie swojej dziennikarskiej kariery w jednej z prestiżowych polskich redakcji. więcej »

jeswin-thomas-8nHQx4zi9Wk-unsplash.jpg

Weź udział: Akademia Energii

Wiążesz swoją przyszłość z branżą energetyczną? Poznaj liderów rynku, zdobądź praktyczne umiejętności i szansę na płatny staż! więcej »

Fundusz-Patriotyczny.jpg

Granty: Fundusz Patriotyczny

Fundusz Patriotyczny składa się z dwóch priorytetów pod wspólną nazwą „Wolność po polsku” więcej »

konkurs grantowy lotto2.jpg

Granty: Program grantowy "Patroni Roku 2021"

Dofinansowanie przedsięwzięć  - wydarzeń, publikacji, tablic etc - upamiętniających patronów roku 2021 wskazanych przez sejm Rzeczpospolitej Polskiej więcej »

brooke-cagle-c0TkjqemSq8-unsplash.jpg

Weź udział: Roczny wolontariat w Poczdamie

Polsko-Niemiecka Współpracy Młodzieży szuka osoby, która przez rok włączy się w pracę niemieckiego biura. więcej »

luke-lung-lytupCDJuSg-unsplash.jpg

Zabytkomania 2021

Poszukiwani pasjonaci filmu i historii! Twoim zadaniem będzie nakręcenie filmu dokumentalnego o wybranym zabytku, związanym z... jedzeniem. więcej »

1460x616.jpg

Konkurs na logo

Zaprojektuj logo, które uczci 50-rocznicę nawiązania polsko-malezyjskich relacji dyplomatycznych. więcej »

Bulletin1-12.jpg

Raport o stanie środowiska

GEO-6 to interaktywna publikacja stworzona dla młodych ludzi, która podsumowuje obecny stan środowiska naturalnego oraz działania, które należy podjąć w celu jego ochrony. więcej »

austin-distel-tLZhFRLj6nY-unsplash.jpg

EIT Digital Challenge 2021

Twoja firma zajmuje się zaawansowanymi technologiami cyfrowym? Powalcz o wygraną w międzynarodowym konkursie, w którym pula nagród wynosi 250 tys. euro. więcej »

brooke-cagle-1181677-unsplash.jpg

Weź udział: Stażysta w Europejskiej Agencji Obrony

Czujesz, że nadszedł czas na duży krok w kierunku przyszłej kariery? Aplikuj na staż do instytucji unijnej w Brukseli, która zajmuje się obronnością. więcej »

kevin-canales-1584017-unsplash.jpg

Weź udział: Europejski Korpus Solidarności + sport

Dzięki bezpłatnemu wydarzeniu przedstawiciele organizacji działających w obszarze sportu dowiedzą się więcej o możliwościach zdobycia dofinansowania w ramach Europejskiego Korpusu Solidarności. więcej »

leon-CDq4ChZouXw-unsplash.jpg

Wschodząca Innowatorka 2021

Masz mniej niż 30 lat, a na swoim koncie pierwsze sukcesy w dziedzinie innowacji i przedsiębiorczości? Powalcz o Europejską Nagrodę dla Innowatorek i zdobądź 50 tys. euro! więcej »

daria-pimkina-rtg1Epz2wtI-unsplash.jpg

Weź udział: Międzynarodowa rada młodzieży

Dołącz do elitarnego grona 25 młodych ludzi z całego świata! Razem zastanowicie się nad zewnętrznymi działaniami Unii Europejskiej dotyczącymi edukacji, środowiska czy praw człowieka. więcej »

windows-w79mIrYKcK4-unsplash.jpg

Szkolna Giełda Pracy

Jak zacząć stawiać pierwsze kroki w swojej karierze zawodowej? Z pomocą przychodzi portal, gromadzący oferty pracy, praktyk i wolontariatu. więcej »

Bulletin3-3.jpg

Weź udział: Mobilność bez przeszkód

Od teraz udział w projektach mobilności dla uczestników z niepełnosprawnościami może być prostszy! Więcej o inicjatywie dowiesz się z konferencji, zaplanowanej na 22 kwietnia. więcej »

MapaStypendiówIII_grafika.png

Raport „Mapa stypendiów III”

Z największego raportu z badania programów stypendialnych w Polsce dowiesz się, ile wynoszą stypendia i kto je funduje. więcej »

igor-miske-oLhTLD-RBsc-unsplash.jpg

Weź udział: Wolontariat w hiszpańskim muzeum

Marzy Ci się codzienne obcowanie ze sztuką? Na tym projekcie to możliwe! więcej »

ming-labs-HmkNHtKVhXk-unsplash.jpg

Weź udział: Kreatywność i technologia w pracy z młodzieżą

Bezpłatny kurs pozwoli uczestnikom poznać nowe narzędzia, przydatne w wirtualnych działaniach na rzecz młodych ludzi. więcej »

laura-chouette-mVItXllDCuA-unsplash.jpg

Literatura na zdjęciu

Czy niektóre miejsca albo osoby wyglądają jak wyjęte z książki? Uwiecznij je na fotografii i zdobądź kilkaset euro! więcej »

dimitri-houtteman-2P6Q7_uiDr0-unsplash(1).jpg

Erasmus+ 2021: start!

Nowy program Erasmus+ właśnie wystartował! Opłaciło się czekać, bo jego budżet jest dwukrotnie większy niż w poprzedniej edycji, a program będzie bardziej przyjazny środowisku i inkluzywny. więcej »

brooke-cagle-RnDGGnMEOao-unsplash.jpg

Weź udział: European Academy on Youth Work poszukuje prelegentów

Pochwal się innowacyjnymi działaniami, które podejmuje Twoja organizacja na rzecz młodzieży i zainspiruj innych! więcej »

isi-parente-Ki8o45ow65U-unsplash.jpg

Weź udział: Jak zapobiegać radykalizacji wśród młodzieży?

Co dzieje się w głowie młodego człowieka, który zaczyna nienawidzić innych? Odpowiedzi na to pytanie będą szukać uczestnicy bezpłatnego webinarium o radykalizacji wśród młodzieży. więcej »

priscilla-du-preez-zH1Mqf6ojwU-unsplash.jpg

Weź udział: Aplikuj do Programu Kariera

Każdy stażysta otrzyma wynagrodzenie w wysokości minimum 3500 zł za miesiąc praktyk, a niektórzy – nawet 5000 złotych. więcej »

Bulletin4.jpg

Polityka młodzieżowa pod lupą

Unijna publikacja przedstawia sposoby monitorowania i oceny polityki młodzieżowej. więcej »

multilingualism_27_marca_banner.png

Weź udział: Webinarium o wielojęzyczności

Czy wielojęzyczność może poprawiać relacje między narodami? Na ten temat porozmawiają uczestnicy debaty „Multilingualism: Past, Present and Future”. więcej »

ccc.PNG

Spotkanie sieci Eurodesk

W tym roku z członkami sieci Eurodesk z całej Polski spotykamy się wirtualnie. Podsumowujemy działania w 2020 r. i omawiamy plany na nadchodzące miesiące. Gościem specjalnym spotkania jest Kamil Śliwowski, który opowiada więcej »

aerial-3253349_1280.jpg

Międzynarodowy konkurs na esej 2021

Napisz, czym jest dla Ciebie życie. W konkursie organizowanym przez Goi Peace Foundation możesz wygrać aż 900 dolarów! więcej »

ngopl.png

Weź udział: Gotowi na przyszłość

Uczestnicy bezpłatnego wydarzenia online dowiedzą się więcej o wyzwaniach i potrzebach młodych ludzi oraz o tym, jak wspierać ich na drodze do dorosłości. więcej »

juliana-romao-P7rVuQ19OCY-unsplash.jpg

Weź udział: Jak możesz współtworzyć Europę?

Chcesz zabrać głos w dyskusji o możliwości wpływania obywateli i obywatelek na to, czym zajmuje się Unia Europejska? Zostało 18 wolnych miejsc na bezpłatne spotkanie dla młodych! więcej »

Bulletin-2.jpg

Nasza Europa, nasza przyszłość

Aż 20% młodych mieszkańców Europy dorasta w lęku przed przyszłością – wynika z najnowszego raportu współtworzonego przez UNICEF. więcej »

wolontariat w rosji

Weź udział: Wolontariat w Sankt Petersburgu

Rosyjska organizacja charytatywna Perspectivy poszukuje 4 wolontariuszy z Polski do udziału w rocznym projekcie wolontariatu. Zgłoś się i przeżyj wspaniałą przygodę w pięknym Sankt Petersburgu pomagając w programie wspar więcej »

plakat youth clubs

Weź udział: Youth Clubs

Uczysz się w szkole średniej w Rzeszowie lub okolicach? Chcesz się rozwijać i poznawać nowych ludzi? Lubisz rozmawiać po angielsku, odkrywać nowe kultury i działać? więcej »

gustavo-scafeli-B0USGIxfzi4-unsplash.jpg

Weź udział: Eko wolontariat we Włoszech

Byłeś/aś już na wolontariacie EKS? A może dopiero chcesz sprawdzić, jak to wszystko działa? Trzytygodniowy wolontariat grupowy na południu Włoch to oferta dla Ciebie! więcej »

Logo.png

Granty: Program Rozwoju Bibliotek

Program Rozwoju Bibliotek wspiera tysiące bibliotek publicznych w całej Polsce w pełnieniu roli lokalnych centrów aktywności społecznej. więcej »

kelly-sikkema-v9FQR4tbIq8-unsplash.jpg

Weź udział: Ogólnopolski Dzień Informacyjny FRSE

Chcesz dowiedzieć się więcej o nowych programach EKS i Erasmus+, a przy okazji porozmawiać z ekspertami FRSE? Zbliża się wirtualny Ogólnopolski Dzień Informacyjny! więcej »

sektor-3.0.png

Granty: NAGRODA SEKTOR 3.0 - edycja 2021

40 000 zł dla organizacji pozarządowej wykorzystującej nowe technologie w obszarze innowacji społecznych. więcej »

shantaryna-payne-hJsOhTpSiwE-unsplash.jpg

Weź udział: Workcampy w Niemczech na lato 2021

Marzysz o wakacyjnym wyjeździe, podczas którego poznasz nowych ludzi i zyskasz ciekawe umiejętności? Międzynarodowy workcamp to propozycja dla Ciebie! więcej »

gabrielle-henderson-5HqtJT2l9Gw-unsplash.jpg

Weź udział: E-rezydencje dla młodych dziennikarzy

Jeden młody adept dziennikarstwa z Europy, zajmujący się pisaniem o kulturze i sztuce, otrzyma możliwość wzięcia udziału w prestiżowej e-rezydencji. więcej »

john-schnobrich-520023-unsplash.jpg

Weź udział: Jak mądrze korzystać z mediów

American Councils zaprasza na bezpłatne szkolenie dla osób w każdym wieku, dzięki któremu lepiej ochronisz się przed fałszywymi wiadomościami. więcej »

159345187_791436228155018_4824582607355493887_o.jpg

Weź udział: EKSplozja pomysłów

Wiesz, że chcesz zmieniać swoje otoczenie, ale nie wiesz, jak zacząć realizować projekt i gdzie ubiegać się o fundusze? Czeka bezpłatne szkolenie dla młodych społeczników! więcej »

koncept-3.jpeg

Weź udział: Wirtualna gra ekologiczna

Dzięki wirtualnej grze o ekologii "Eko-koszykówka" powiększysz swoją wiedzę z zakresu ekologii, a jednocześnie miło spędzisz czas! więcej »

brooke-cagle-QJ1j4HOdNtI-unsplash.jpg

Weź udział: Działaj na Cyprze

Masz pół roku? Czeka wolontariat w Nikozji! To znakomita okazja, żeby zaangażować się w działania ekologiczno-społeczne na rzecz lokalnych mieszkańców i zdobyć nowe umiejętności! więcej »

meetjoinconnect.jpg

Wirtualne narzędzia dla pracowników młodzieżowych

„Meet - Join - Connect!” to bezpłatna publikacja, dzięki której poznasz ciekawe sposoby na zorganizowanie wirtualnego wydarzenia dla młodzieży. więcej »

book-3937486_1280.jpg

Dialog UE z młodzieżą: wypowiedz się

Co oznacza dla Ciebie hasło „Przestrzeń i uczestnictwo dla wszystkich”? Wypełnij krótką ankietę i pomóż organizatorom konsultacji dotyczących dialogu UE z młodzieżą. więcej »

adventure-1868817_1280.jpg

Weź udział: Dowiedz się więcej o inicjatywie Erasmus+ Sport

Podczas webinarium organizatorzy udzielą wskazówek dotyczących przygotowywania i składania wniosków oraz finansowania inicjatyw w akcji Erasmus+ Sport. więcej »

austin-distel-TluMvvrZ57g-unsplash.jpg

Weź udział: Dołącz do projektu RISE

Dowiedz się, jak zwiększyć integrację społeczną poprzez wzmocnienie kompetencji przedsiębiorczych! więcej »

4490 Camp1 - local event Poland - FACEBOOK 1200x1200px post.png

Weź udział: Przyszłość Europy – Moja przyszłość

Jak być aktywnym Europejczykiem? Na czym polega zasada pomocniczości? Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, czeka bezpłatne webinarium! więcej »

UE.png

Granty: Europejska Nagroda Obywatelska

Europejska Nagroda Obywatelska to wyróżnienie dla inicjatyw pogłębiających współpracę europejską i promujących wspólne wartości. więcej »

LOGO.png

Granty: ICCR under General Scholarship Scheme

Stypendia to świetna inicjatywa zachęcająca obcokrajowców do studiowania i doceniania starożytnych indyjskich systemów medycyny, sztuk widowiskowych i kultury, a także współczesnych przedmiotów, w tym inżynierii, prawa i techni więcej »

anglia.jpg

Weź udział: Współpracuj z UK po brexicie

Zastanawiasz się, jakie są możliwości współpracy z Wielką Brytania po jej wyjściu z Unii Europejskiej? Dowiedz się więcej podczas webinarium, zorganizowanego przez brytyjską organizację pozarządową. więcej »

Sin-título-2-18.jpg

Unijna Konferencja Młodzieży: wnioski

Organizatorzy ostatniej konferencji młodzieżowej wydali raport dokumentujący jej przebieg i opisujący postulaty jej uczestników. więcej »

LOGO.png

Granty: Youth4Regions

Weź udział i poznaj pełnych pasji młodych ludzi z wizją przyszłego europejskiego dziennikarstwa. więcej »

LOGO.png

Granty: Stypendia Dziennikarskie Fundacji Współpracy Polsko-Niemieckiej

Fundacja Współpracy Polsko-Niemieckiej docenia pracę dziennikarzy i dziennikarek z obu krajów, od których relacji zwłaszcza dzisiaj w dużej mierze zależy kondycja naszego społeczeństwa. więcej »

andreas-m--xu5FvpWvSk-unsplash.jpg

Weź udział: Wolontariat last minute w Szwajcarii

Wyobraź sobie bibliotekę z książkami w ponad 265 językach... To magiczne miejsce przez najbliższe dziewięć miesięcy może stać się Twoim nowym domem! więcej »

Call TF Talks.jpg

Weź udział: Ekspercie w dziedzinie młodzieży, czeka praca

Edukacja pozaformalna nie jest Ci obca, a w dodatku lubisz opowiadać o tym, co robisz? Zostań mówcą motywacyjnym lub trenerem na targach w Portugalii! więcej »

eddie-kopp-0CqbanG244c-unsplash.jpg

Weź udział: 8 miesięcy po hiszpańsku

Medina del Campo, niewielka hiszpańska miejscowość, zaprasza wolontariuszy na długoterminowy projekt EKS. To okazja, żeby pomóc lokalnym mieszkańcom i nawiązać międzynarodowe przyjaźnie! więcej »

cowomen-7Zy2KV76Mts-unsplash.jpg

Weź udział: Hackathon SOLVE THE GAP

Masz 48 godzin, żeby razem ze swoim zespołem zaproponować rozwiązanie, dzięki któremu młodzi ludzie będą chętniej uczestniczyć w życiu politycznym. więcej »

dimitri-houtteman-2P6Q7_uiDr0-unsplash(1).jpg

Lublin z tytułem Europejskiej Stolicy Młodzieży 2023

Działania, koordynowane przez Fundację Sempre a Frente, zakończyły się sukcesem: polskie miasto przez rok będzie ważnym punktem na mapie młodych Europejczyków. więcej »

priscilla-du-preez-frRrn5ASwzo-unsplash.jpg

Weź udział: Zmień swoją okolicę!

Masz pomysł na pozytywną, ekologiczną zmianę w Twoim najbliższym otoczeniu? Zgłoś się do programu grantowego i powalcz o 8 tysięcy! więcej »

annie-spratt-O-40u5howqw-unsplash.jpg

RegioStars Awards 2021

Realizowałeś/aś projekt finansowanych ze środków UE? Powalcz o nagrodę o konkursie na najlepsze praktyki w zakresie rozwoju regionalnego! więcej »

dominik-lange-wF5WcR4Zgyg-unsplash.jpg

Weź udział: 16 dni w Chorwacji

Twoim marzeniem jest wyjazd na wolontariat, ale nie chcesz zostawiać pracy lub studiów? Rozwiązaniem jest krótki projekt ekologiczny w Chorwacji – wystarczy wziąć trochę dłuższy urlop! więcej »

piotrek-luszczak-KFnvB2ERiwI-unsplash.jpg

DepicT! 2021

Stwórz ciekawy film w dowolnej technice. Warunek? Nie może trwać dłużej niż 90 sekund! więcej »

Przechwytywanie.PNG

Spotkanie o studiach za granicą za nami!

Chcesz dowiedzieć się z pierwszej ręki, jak wyglądają studia za granicą? Nagranie z webinarium Eurodesk Polska jest już dostępne w sieci! więcej »